Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Niejedzenie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Niejedzenie

Odp: Niejedzenie 3 lata, 1 miesiąc temu #21601

ecolabor napisał(a):

Których naukowców? Przekupionych? A może nie było żadnych naukowców, a ta cała szopka jest po to, aby ludzi dołować, że my tego nie potrafimy, a tamten gość to rzekomo potrafi?

Nawet na tej planecie, czy zwłaszcza na tej, bywają rzeczy śniące się tylko niektórym filozofom poruszające niedowiarstwo.

Może nie być stać Cię na dowody w tej sprawie
Koszta: salka z zamkiem, monitoring, zwabienie do eksperymentalnego pokazu 'odżywiającego się światłem', który mógłby nie zgodzić się za darmo, ale za rekompensatę 'straconego' czasu (tygodni?) na ten czas może mieć inne plany, zarobkowe np? (różnie z nimi bywa, niektórzy są aktywni, mają co robić. Ten Hindus zdecydowanie i widocznie odpuścił sobie ‘aktywność’ – w potocznym tego słowa rozumieniu.)
A gdyby to był breatharianin z potrzebą jedynie picia (zdarzają się z różnymi preferencjami)? Wymagałoby to od Ciebie podawania mu ustalonego napoju z ziół. Następnie musiałbyś poświęcić swój czas (urlop) na doglądanie 'swego modela'. A najlepiej zadbać o opiekę medyczną (dla własnego dobra - zresztą jako niewierzącego w takie cuda) co byś reszty życia nie spędził między sądami czy napiętnowaniem społecznym, gdyby coś się stało, cokolwiek z obcych przyczyn obiektywnych, nie zamieszczonych w kontrakcie.

Taki eksperyment dowodowy, jak wykazuję, możliwy jest w otoczeniu medycznym, szpitalnym, każdy chce czuć się bezpiecznie, obie strony...
Jak na razie taki eksperyment ,jeśli wierzyć w nie przekupstwo szpitalnego personelu hinduskiego – kto i jaki cel miałby w tym, raczej nie korporacje farmaceutyczne znane z korupcji - możliwy jest w tak egzotycznej krainie jak Indie, gdzie tradycyjnie dominują inne paradygmaty wiary i filozofii, dopuszcza się i poddaje jeszcze coś weryfikacji.

W Polsce, która przyjęła wzorzec zachodni selekcjonowania informacji na rozrywkę i sensację - lecz nie tę omawianą w tym temacie. Nie kto inny jak sam Z. Brzeziński (Klub Bilderberg) ukuł specjalne określenie z wyrazów - cycek + rozrywka: niemowlę ssące w letargu (niedawno czytałem w artykule, którego nie mogę odnaleźć.
Trudno sobie wyobrazić taki eksperyment-przedstawienie na skalę publiczną w tym świecie, tak że podziw dla Indii za odwagę.
Pytanie więc o ...dowody potraktować trzeba w kategoriach abstrakcyjnych, oderwanych od istniejącej rzeczywistości. Chyba bardziej oderwanych nawet od samego zjawiska breatharianizmu ,ponieważ środkami dowodowymi (klinika, media) władają siły mające interes we wprost przeciwnym przedstawianiu "prawdy".

Słyszałem o 2 osobach w Polsce niejedzących fizycznych pokarmów. Z jedną z nich (Kazimierz Karwot) spotkałem się 3 razy, w tym raz pojechałem do niego na 3 dni. Przyjął mnie z namiotem na przydomową łączkę (2006r) Nasłuchałem się od niego o różnych cudach… Nie odważyłbym się mówić o tym na forum… Swoją posiadłość wtedy miał prawie na ukończeniu.
Zacząłem szukać i właśnie widzę że się rozwinął, otworzył swą planowaną, przydomową ‘świątynkę inicjacyjną’. Poniżej wklejam jego www,można o nim przeczytać i zobaczyć jak mieszka.
www.karwot1.pl/o_mnie.htm
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Istar
Wygenerowano w 0.29 sekundy
spotlight

Obecny Systemjak dziala

spotlight

Niedostatekdlaczego istnieje

spotlight

Technologiaco potrafi dzisiaj